Vítejte na našich webových stránkách. Dozvíte se zde informace o naší realitní společnosti, kdo jsme a jaké služby poskytujeme.

Vyhledávání nemovitostí
Akce:
Typ:
Lokalita:
Řazení:
Cena do:
 

Resetovat filtr

 
 
Aktuality
Paušální daň 2022
15.12.2021

Přihlásit se k paušální dani lze vždy k 1. lednu daného roku – poprvé to bylo začátkem roku 2021. Pokud jste to v letošním roce nestihli, můžete tak učinit pro rok 2022. Pokračování článku zde.

Hypotéky nebudou pro každého
16.1.2017

Přísnější dohled nad úvěrováním čeká banky zřejmě už od července. Vláda schválila návrh o který si řekli přímo centrální bankéři. Dále čtětě zde.

Změna plátce daně za prodej nemov.
4.11.2016

Od 1.11.2016 nastala změna plátce daně za prodej nemovitosti. Od tohoto dne hradí daň z nabytí nemovitosti vždy kupující. Dále čtěte zde.

Statní fond rozvoje bydlení.
18.9.2016

Státní fond rozvoje byldení je určen pro mladé lidi do věku 36 let, kteří se starají o dítě mladší šesti let. SFRB Poskytuje úvěr do výše 600.000,- Kč na bydlení. Více čtěte zde.

Fakta a mýty o podlahovém vytápění.
30.6.2016

Když přemýšlíte o stavbě svého nového bydlení, určitě řešíte otázku vytápění a jeho nejefektivnější realizaci. Tento článek vám může pomoci v náhledu na podlahové vytápění. Dále čtěte zde.

Pomoc rodičů dětem při hypotéce
1.5.2016

Na pomoc rodičů se při splácení hypotékymůže spolehnout polovina Čechů., u mladých do 26 let dokonce až 7 z 10 lidí. Dále čtěte zde.

Daň z nabytí nemovitosti.
11.1.2016

Od 1.4.2016 přechází povinnosti platit daň (4%) z nabytí nemovitosti na kupujícího. Jak se to projeví v prodeji nemovitostí se necháme překvapit. Dále čtěte zde.

Rodinný dům typu OKÁL.
6.1.2016

Rodinný dům typu Okál se v 70. - 80. letech stal hitem výstavby mezi rodinnými domy a zapsal se do dějin české architektury. Více čtěte zde.

Kotle s nižší účinností končí.
28.9.2015

Eu zpřísnila pravidla pro prodej dalších spotřebičů, tentokrát pro ty určené pro vytápění a ohřev vody. Dále čtěte zde.

Výhoda družstevního bytu.
20.5.2015

Desetina českých domácností bydlí v družstevním bytě. V nabídce realitních serverů je družstevních bytů dokonce 20% a nové staví i developeři. Proč? Dále čtěte zde.

Prodej nemovitosti s hypotékou.
29.4.2015

Uvažujete o prodeji, ale ještě jste nesplatili hypotéku? Žádný problém, úvěr budete muset předčasně splatit. Proto si hlídejte konec fixace. Dále článek čtěte zde.

Prodáváte byt? A co právní vady?
15.4.2015

Víte, co prodáváte? Zajistit bezvadný právní stav nemovitosti je povinností prodávajícího. Zjistí-li právní vady až kupující, zbývá často příliš málo času k jejich vyřešení, pokud vůbec vyřešit jdou. Dále čtěte zde.

Prodáváte byt?Jak vybrat realitku?
4.3.2015

Dobré jméno ještě nedělá dobrou realitku. Ve světě franšízingu jsou totiž známé značky na prodej - a nevypovídají nic o kvalitě služeb. Jak odlišit dobrou realitní kancelář od té amatérské? Dále čtěte článek zde.

Kde se rychle prodávají nemovitosti
6.2.2015

Prodat byt trvá v Česku v průměru tři měsíce, dům či chalupu pět měsíců. Nejrychleji se nemovitosti prodávají v Praze a Ústeckém kraji, naopak nejdéle na kupce čekají na Karlovarsku, Zlínsku a Plzeňsku. Nejrychleji jdou na odbyt malé byty, vyplývá z aktuálních statistik serveru Sreality.cz. Dále čtěte zde.

Prodat právě teď svůj byt?
17.12.2014

Jak udat to správné tempo při prodeji nemovitosti? Ideálně precizním a realistickým odhadem tržní ceny. Vkročíte-li na trh ve správnou chvíli, podaří se prodat byt rychle a výhodně. Vyčkávat se naopak nemusí vždy vyplatit, přestože statistiky hlásají, že ceny porostou. Dále čtěte zde.

Prodávate byt nebo dům?
3.12.2014

Prodej bytu nebo domu má s koupí jedno společné - na začátku si sednout v klidu ke stolu, a zvážit, jaké jsou vaše priority. Jak rychle a za kolik chcete byt nebo dům prodat a jak budete postupovat. Dále článek pokračuje zde.

Proč jsou okna mokrá
21.11.2014

Každý z nás se už určitě setkal s oroseným oknem zevnitř místnosti. Pokud se to ale zrovna neděje v situaci, kdy se vyváří dětské pleny nebo prostěradla, či se suší v bytě cejchy, může se jednat o vadu oken, jednu z častých nemocí nemovitostí. Dále čtěte zde.

Státní půjčka na bydlení
4.11.2014

Jste mladí a scházejí vám peníze na rekonstrukci bydlení? Když necháme stranou bezúročné půjčky od rodiny a přátel je nejlepší variantou nízkoúročená státní půjčka Úvěr 150. Dále čtěte zde.

Nejčastější mýty o vytápění
21.10.2014

Přestože vytápění řeší každý majitel nemovitosti, je tento obor stále plný mýtů a polopravd, díky kterým není vytápění efektivní a mnohdy se zbytečně prodražuje. Zeptali jsme se na ně Ing. Jiřího Flassiga pracovníka infolinky bohumínské firmy Viadrus, který denně zodpoví desítky dotazů týkajících se vytápění a ohřevu vody. Dále článek pokračuje zde.

 
 
Anketa
Jaké máte zkušenosti s realitními kancelářemi?
Dobré
Špatné
Žádné
Celkem hlasovalo: 233
 
 

Rodinný dům se zahradou v obci Velká Bukovina, okr. Děčín.

Rodinný dům se zahradou v obci Velká Bukovina, okr. Děčín.

Rodinný dům se zahradou v obci Velká Bukovina, okr. Děčín.

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji rodinný dům s garáží a rozlehlou zahradou v obci Velká Bukovina. Celková výměra nemovitosti s pozemky je 4313 m2. U hlavní komunikace je příjezd k domu přes elektricky ovládaná automatická vrata. Auto můžete zaparkovat hned vedle domu nebo využít garáže. Dům byl postupně celkově rekonstruován. Dle slov majitele, tenkrát zbyly jen obvodové zdi. Kolem domu je zakopána drenáž na odvod vlhkosti a vody, základy jsou podřezány. Vstup je přes zádveří na chodbu. Vpravo od vstupu je první obytná místnost sloužící jako obývací pokoj s krbem, který v chladných dnech určitě navodí tu správnou pohodovou atmosféru. Dále na proti vstupu je menší \"technická místnost\" je zde elektrický bojler (120L) na vodu a dále samostatná toaleta a prostorná koupelna s vanou. Nalevo od vstupu je kuchyň se spotřebiči a za kuchyní druhá přízemní obytná místnost. Z obývacího pokoje jsou dřevěné schody do patra. V patře jsou dvě místnosti, toaleta s umyvadlem a terasa. Střecha je pokryta kanadskou šindelí. Za domem je přístavek, kde je kotel na uhlí s násypkou až na čtyři dny. Nad venkovní garáží je přístavek na uhelnu, a součástí je kotec pro psy s vlastním topením. Za přístavkem je sklepní prostor ve skále. Nad přístavkem je další domeček \"trucovna\" s menším krbem a posezením. Prostorná zahrada začíná hned za domem a je rozdělena na tři části. První část je v mírném svahu s vlastní studnou a se zahrádkou ohraničenou výběhem pro psy. Druhá vyšší část zahrady s pergolou je určena k venkovnímu posezení s dětskými prvky (jako trampolína atd.) Třetí část zahrady je největší a je určena pro chov domácích daňků, kterých je v ohradě celkem čtyři. K horní části zahrady je příjezd z druhé strany. Parcela může být případně využita jako další stavební pozemek. Dům je napojen na vodovod a má vlastní septik. V dolní částí protéká místní potok. V obci je pošta, úřad, autobusová zastávka, místní knihovna a restaurace. Do města Děčína to je autem cca 23minut, Česká Lípa je vzdálena cca 20minut. Jestli se vám nemovitost líbí, rád vás provedu na prohlídce. Případně zdarma zařídíme hypoteční úvěr na koupi tohoto domu s pozemky.


Cena: 5.250.000 Kč
(včetně poplatků a právního servisu)

Kontakt na makléře

Daniel Humplík

777220795

daniel.humplik@gmail.com


Fotografie