Vítejte na našich webových stránkách. Dozvíte se zde informace o naší realitní společnosti, kdo jsme a jaké služby poskytujeme.

Vyhledávání nemovitostí
Akce:
Typ:
Lokalita:
Řazení:
Cena do:
 

Resetovat filtr

 
 
Aktuality
Paušální daň 2022
15.12.2021

Přihlásit se k paušální dani lze vždy k 1. lednu daného roku – poprvé to bylo začátkem roku 2021. Pokud jste to v letošním roce nestihli, můžete tak učinit pro rok 2022. Pokračování článku zde.

Hypotéky nebudou pro každého
16.1.2017

Přísnější dohled nad úvěrováním čeká banky zřejmě už od července. Vláda schválila návrh o který si řekli přímo centrální bankéři. Dále čtětě zde.

Změna plátce daně za prodej nemov.
4.11.2016

Od 1.11.2016 nastala změna plátce daně za prodej nemovitosti. Od tohoto dne hradí daň z nabytí nemovitosti vždy kupující. Dále čtěte zde.

Statní fond rozvoje bydlení.
18.9.2016

Státní fond rozvoje byldení je určen pro mladé lidi do věku 36 let, kteří se starají o dítě mladší šesti let. SFRB Poskytuje úvěr do výše 600.000,- Kč na bydlení. Více čtěte zde.

Fakta a mýty o podlahovém vytápění.
30.6.2016

Když přemýšlíte o stavbě svého nového bydlení, určitě řešíte otázku vytápění a jeho nejefektivnější realizaci. Tento článek vám může pomoci v náhledu na podlahové vytápění. Dále čtěte zde.

Pomoc rodičů dětem při hypotéce
1.5.2016

Na pomoc rodičů se při splácení hypotékymůže spolehnout polovina Čechů., u mladých do 26 let dokonce až 7 z 10 lidí. Dále čtěte zde.

Daň z nabytí nemovitosti.
11.1.2016

Od 1.4.2016 přechází povinnosti platit daň (4%) z nabytí nemovitosti na kupujícího. Jak se to projeví v prodeji nemovitostí se necháme překvapit. Dále čtěte zde.

Rodinný dům typu OKÁL.
6.1.2016

Rodinný dům typu Okál se v 70. - 80. letech stal hitem výstavby mezi rodinnými domy a zapsal se do dějin české architektury. Více čtěte zde.

Kotle s nižší účinností končí.
28.9.2015

Eu zpřísnila pravidla pro prodej dalších spotřebičů, tentokrát pro ty určené pro vytápění a ohřev vody. Dále čtěte zde.

Výhoda družstevního bytu.
20.5.2015

Desetina českých domácností bydlí v družstevním bytě. V nabídce realitních serverů je družstevních bytů dokonce 20% a nové staví i developeři. Proč? Dále čtěte zde.

Prodej nemovitosti s hypotékou.
29.4.2015

Uvažujete o prodeji, ale ještě jste nesplatili hypotéku? Žádný problém, úvěr budete muset předčasně splatit. Proto si hlídejte konec fixace. Dále článek čtěte zde.

Prodáváte byt? A co právní vady?
15.4.2015

Víte, co prodáváte? Zajistit bezvadný právní stav nemovitosti je povinností prodávajícího. Zjistí-li právní vady až kupující, zbývá často příliš málo času k jejich vyřešení, pokud vůbec vyřešit jdou. Dále čtěte zde.

Prodáváte byt?Jak vybrat realitku?
4.3.2015

Dobré jméno ještě nedělá dobrou realitku. Ve světě franšízingu jsou totiž známé značky na prodej - a nevypovídají nic o kvalitě služeb. Jak odlišit dobrou realitní kancelář od té amatérské? Dále čtěte článek zde.

Kde se rychle prodávají nemovitosti
6.2.2015

Prodat byt trvá v Česku v průměru tři měsíce, dům či chalupu pět měsíců. Nejrychleji se nemovitosti prodávají v Praze a Ústeckém kraji, naopak nejdéle na kupce čekají na Karlovarsku, Zlínsku a Plzeňsku. Nejrychleji jdou na odbyt malé byty, vyplývá z aktuálních statistik serveru Sreality.cz. Dále čtěte zde.

Prodat právě teď svůj byt?
17.12.2014

Jak udat to správné tempo při prodeji nemovitosti? Ideálně precizním a realistickým odhadem tržní ceny. Vkročíte-li na trh ve správnou chvíli, podaří se prodat byt rychle a výhodně. Vyčkávat se naopak nemusí vždy vyplatit, přestože statistiky hlásají, že ceny porostou. Dále čtěte zde.

Prodávate byt nebo dům?
3.12.2014

Prodej bytu nebo domu má s koupí jedno společné - na začátku si sednout v klidu ke stolu, a zvážit, jaké jsou vaše priority. Jak rychle a za kolik chcete byt nebo dům prodat a jak budete postupovat. Dále článek pokračuje zde.

Proč jsou okna mokrá
21.11.2014

Každý z nás se už určitě setkal s oroseným oknem zevnitř místnosti. Pokud se to ale zrovna neděje v situaci, kdy se vyváří dětské pleny nebo prostěradla, či se suší v bytě cejchy, může se jednat o vadu oken, jednu z častých nemocí nemovitostí. Dále čtěte zde.

Státní půjčka na bydlení
4.11.2014

Jste mladí a scházejí vám peníze na rekonstrukci bydlení? Když necháme stranou bezúročné půjčky od rodiny a přátel je nejlepší variantou nízkoúročená státní půjčka Úvěr 150. Dále čtěte zde.

Nejčastější mýty o vytápění
21.10.2014

Přestože vytápění řeší každý majitel nemovitosti, je tento obor stále plný mýtů a polopravd, díky kterým není vytápění efektivní a mnohdy se zbytečně prodražuje. Zeptali jsme se na ně Ing. Jiřího Flassiga pracovníka infolinky bohumínské firmy Viadrus, který denně zodpoví desítky dotazů týkajících se vytápění a ohřevu vody. Dále článek pokračuje zde.

 
 
Anketa
Jaké máte zkušenosti s realitními kancelářemi?
Dobré
Špatné
Žádné
Celkem hlasovalo: 233
 
 

Prodej rodinného domu se zahradou v Kamenickém Šenově, okres Česká Lípa

Prodej rodinného domu se zahradou v Kamenickém Šenově, okres Česká Lípa

Prodej rodinného domu se zahradou v Kamenickém Šenově, okres Česká Lípa

Popis nemovitosti

Rodinný dům se zahradou v Kamenickém Šenově, okres Česká LípaNabízíme Vám prodej rodinného domu v Kamenickém Šenově nedaleko vyhledávané lokality Panské Skály. Dům je určen k trvalému bydlení nebo rekreaci a nachází se na klidném místě města. Nový Bor je cca 10 min. jízdy autem a v Liberci jste do 40 min. Stavba vás zaujme svým charakterem a rozmanitostí. Spousta použitého dřeva v interiéru vás okouzlí. Dům prošel rekonstrukcí, včetně nové elektřiny, rozvodů topení a vody. Okna domu jsou ve velmi hezkém stavu a jsou plastová. Topení v domě zajišťují krbová kamna s výměníkem. U domu je plynová přípojka, odpad je řešen formou septiku. Vedle domu je kanalizace a je možnost dům na ni napojit. Po vstupu do domu se ocitnete v předsíni na kterou navazuje prostorná chodba ( 4 m2 ). Vpravo se nachází hezká koupelna ( 8m2 ) s vanou kde je dostatek místa i na pračku a sušičku. Když půjdete z chodby vlevo vejdete do moc hezkého obývacího pokoje ( 19m2 ). Jak již jsem zmínil, mnoho dřevěných prvků, krbová kamna a dostatek světla dělají z tohoto pokoje velmi útulné místo k odpočinku. Do kuchyně ( 14m2 ), která je orientována na jihozápad se dostanete z obývacího pokoje po několika dřevěných schodech. Je zde velmi hezká kuchyňská linka s myčkou a plynovým sporákem. Dostatek oken zajišťuje i zde světlo po celý den. Pokud půjdete chodbou dále otevře se před vámi prostor jehož dominantou jsou dřevěné schody, které vedou do patra. Za schody se nachází toaleta. V patře domu se nachází moc hezké pokoje. První z nich má rozlohu 10 m2 a může zde být ložnice. Druhý z nic má úctihodných 21 m2 a úplně zde vidím krásný pokoj pro děti. V domě se nachází prostorná půda a i zde v případě rekonstrukce může vzniknout další obytný prostor. v suterénu domu se nachází další prostory, které lze využít podle potřeby.Na útulné zahradě se nachází chatka s posezením, bazén a houpačka.V ceně domu je kompletní kuchyň se spotřebiči, vybavení koupelny včetně pračky a sušičky. Dále sedačka a televize, vybavení zahrady a další.V okolí domu je veškerá občanská vybavenost jako je škola, školka, restaurace , obchody a autobus.Nemovitost je v případě potřeby ihned k nastěhování.Pokud vás tento útulný dům zaujal zavolejte si o prohlídku. V případě financování vám rádi pomůžeme. Za tým RealitasFIN, Tomáš Fodor- realitní makléř


Cena: 4.499.000 Kč
(včetně poplatků a právního servisu)

Kontakt na makléře

Tomáš Fodor

776175377

tomas.fodor@email.cz


Fotografie