Vítejte na našich webových stránkách. Dozvíte se zde informace o naší realitní společnosti, kdo jsme a jaké služby poskytujeme.

Vyhledávání nemovitostí
Akce:
Typ:
Lokalita:
Řazení:
Cena do:
 

Resetovat filtr

 
 
Aktuality
Hypotéky nebudou pro každého
16.1.2017

Přísnější dohled nad úvěrováním čeká banky zřejmě už od července. Vláda schválila návrh o který si řekli přímo centrální bankéři. Dále čtětě zde.

Změna plátce daně za prodej nemov.
4.11.2016

Od 1.11.2016 nastala změna plátce daně za prodej nemovitosti. Od tohoto dne hradí daň z nabytí nemovitosti vždy kupující. Dále čtěte zde.

Statní fond rozvoje bydlení.
18.9.2016

Státní fond rozvoje byldení je určen pro mladé lidi do věku 36 let, kteří se starají o dítě mladší šesti let. SFRB Poskytuje úvěr do výše 600.000,- Kč na bydlení. Více čtěte zde.

Fakta a mýty o podlahovém vytápění.
30.6.2016

Když přemýšlíte o stavbě svého nového bydlení, určitě řešíte otázku vytápění a jeho nejefektivnější realizaci. Tento článek vám může pomoci v náhledu na podlahové vytápění. Dále čtěte zde.

Pomoc rodičů dětem při hypotéce
1.5.2016

Na pomoc rodičů se při splácení hypotékymůže spolehnout polovina Čechů., u mladých do 26 let dokonce až 7 z 10 lidí. Dále čtěte zde.

Daň z nabytí nemovitosti.
11.1.2016

Od 1.4.2016 přechází povinnosti platit daň (4%) z nabytí nemovitosti na kupujícího. Jak se to projeví v prodeji nemovitostí se necháme překvapit. Dále čtěte zde.

Rodinný dům typu OKÁL.
6.1.2016

Rodinný dům typu Okál se v 70. - 80. letech stal hitem výstavby mezi rodinnými domy a zapsal se do dějin české architektury. Více čtěte zde.

Kotle s nižší účinností končí.
28.9.2015

Eu zpřísnila pravidla pro prodej dalších spotřebičů, tentokrát pro ty určené pro vytápění a ohřev vody. Dále čtěte zde.

Výhoda družstevního bytu.
20.5.2015

Desetina českých domácností bydlí v družstevním bytě. V nabídce realitních serverů je družstevních bytů dokonce 20% a nové staví i developeři. Proč? Dále čtěte zde.

Prodej nemovitosti s hypotékou.
29.4.2015

Uvažujete o prodeji, ale ještě jste nesplatili hypotéku? Žádný problém, úvěr budete muset předčasně splatit. Proto si hlídejte konec fixace. Dále článek čtěte zde.

Prodáváte byt? A co právní vady?
15.4.2015

Víte, co prodáváte? Zajistit bezvadný právní stav nemovitosti je povinností prodávajícího. Zjistí-li právní vady až kupující, zbývá často příliš málo času k jejich vyřešení, pokud vůbec vyřešit jdou. Dále čtěte zde.

Prodáváte byt?Jak vybrat realitku?
4.3.2015

Dobré jméno ještě nedělá dobrou realitku. Ve světě franšízingu jsou totiž známé značky na prodej - a nevypovídají nic o kvalitě služeb. Jak odlišit dobrou realitní kancelář od té amatérské? Dále čtěte článek zde.

Kde se rychle prodávají nemovitosti
6.2.2015

Prodat byt trvá v Česku v průměru tři měsíce, dům či chalupu pět měsíců. Nejrychleji se nemovitosti prodávají v Praze a Ústeckém kraji, naopak nejdéle na kupce čekají na Karlovarsku, Zlínsku a Plzeňsku. Nejrychleji jdou na odbyt malé byty, vyplývá z aktuálních statistik serveru Sreality.cz. Dále čtěte zde.

Prodat právě teď svůj byt?
17.12.2014

Jak udat to správné tempo při prodeji nemovitosti? Ideálně precizním a realistickým odhadem tržní ceny. Vkročíte-li na trh ve správnou chvíli, podaří se prodat byt rychle a výhodně. Vyčkávat se naopak nemusí vždy vyplatit, přestože statistiky hlásají, že ceny porostou. Dále čtěte zde.

Prodávate byt nebo dům?
3.12.2014

Prodej bytu nebo domu má s koupí jedno společné - na začátku si sednout v klidu ke stolu, a zvážit, jaké jsou vaše priority. Jak rychle a za kolik chcete byt nebo dům prodat a jak budete postupovat. Dále článek pokračuje zde.

Proč jsou okna mokrá
21.11.2014

Každý z nás se už určitě setkal s oroseným oknem zevnitř místnosti. Pokud se to ale zrovna neděje v situaci, kdy se vyváří dětské pleny nebo prostěradla, či se suší v bytě cejchy, může se jednat o vadu oken, jednu z častých nemocí nemovitostí. Dále čtěte zde.

Státní půjčka na bydlení
4.11.2014

Jste mladí a scházejí vám peníze na rekonstrukci bydlení? Když necháme stranou bezúročné půjčky od rodiny a přátel je nejlepší variantou nízkoúročená státní půjčka Úvěr 150. Dále čtěte zde.

Nejčastější mýty o vytápění
21.10.2014

Přestože vytápění řeší každý majitel nemovitosti, je tento obor stále plný mýtů a polopravd, díky kterým není vytápění efektivní a mnohdy se zbytečně prodražuje. Zeptali jsme se na ně Ing. Jiřího Flassiga pracovníka infolinky bohumínské firmy Viadrus, který denně zodpoví desítky dotazů týkajících se vytápění a ohřevu vody. Dále článek pokračuje zde.

 
 
Anketa
Jaké máte zkušenosti s realitními kancelářemi?
Dobré
Špatné
Žádné
Celkem hlasovalo: 174
 
 

Rodinný dům se zahradou v obci Jílové u Děčína ( Martiněves ).

Rodinný dům se zahradou v obci Jílové u Děčína ( Martiněves ).

Rodinný dům se zahradou v obci Jílové u Děčína ( Martiněves ).

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji podsklepený rodinný dům s garáží a zahradou na ulici Teplická v obci Jílové u Děčína. Velmi zajímavý podsklepený dům v Martiněvsi tři km od Děčína, stojící na vlastním pozemku o výměře 993m2 s využitím dalších 405m2 ve vlastnictví obce Jílové. Dům stojí na kamenných základech, dále je použito dřevo a cihla. Dům se nachází v atraktivní lokalitě u národního parku Českosaského Švýcarska vhodný k celoročnímu bydlení případně nebo k rekreaci jako chalupa. Dálnice je vzdálena pouhých 15 km a dojezdová vzdálenost do Prahy cca 70 min. Dům prošel částečnou rekonstrukcí, nová plastová okna, rozvody topení a elektriky, vytápění zajišťuje plynovým kotel zn. Junkers.Vstup do domu je přes zádveří (verandu). Dispozice přízemí tvoří kuchyň (13m2), která se nachází vpravo od vstupu z které je průchod do obývacího pokoje (16m2). Místnosti mají nově položené podlahy, omítky a okna jsou situována směrem do ulice. Za obývacím pokojem se nachází další samostatná místnost, kde může být např. pracovna (8m2) s krásným výhledem do zahrady a okolí. Koupelna s vanou a samostatným WC se nachází od vstupu v levé části domu za schody. Do patra se dostaneme po dřevěných schodech. Na chodbě se nachází střešní okna zaručující dostatek světla v chodbě. Vlevo směrem do zahrady na jižní stranu se nachází pokoj (19m2). Velké okno, které zde je, nám nabízí krásný neopakovatelný výhled na blízký les a přehradu pod domem. Na pravé severní straně je druhý pokoj (18m2). Vhodnou rekonstrukcí můžeme z z patra učinit nádherný prostor k odpočinku. Pod střechou se nachází úložný prostor.Celý dům je podsklepen a lze do něj vejít i ze zahrady. Ve sklepním prostoru se nachází plynový kotel a elektrický bojler na ohřev vody. Součástí domu je i prostorná garáž .Zahrada domu je rozsáhlá a nabízí mnoho možností k využití.Veškeré služby jako jsou obchody, restaurace, škola , školka se nachází cca 2km v Děčíně (Bynov).Pokud se Vám nemovitost líbí zavolejte si o prohlídku a zdarma Vám navrhneme financování domu.


Cena: 2.400.000 Kč
(včetně poplatků a právního servisu)

Kontakt na makléře

Daniel Humplík

777220795

DanielHumplik@seznam.cz


Fotografie