Vítejte na našich webových stránkách. Dozvíte se zde informace o naší realitní společnosti, kdo jsme a jaké služby poskytujeme.

Vyhledávání nemovitostí
Akce:
Typ:
Lokalita:
Řazení:
Cena do:
 

Resetovat filtr

 
 
Aktuality
Paušální daň 2022
15.12.2021

Přihlásit se k paušální dani lze vždy k 1. lednu daného roku – poprvé to bylo začátkem roku 2021. Pokud jste to v letošním roce nestihli, můžete tak učinit pro rok 2022. Pokračování článku zde.

Hypotéky nebudou pro každého
16.1.2017

Přísnější dohled nad úvěrováním čeká banky zřejmě už od července. Vláda schválila návrh o který si řekli přímo centrální bankéři. Dále čtětě zde.

Změna plátce daně za prodej nemov.
4.11.2016

Od 1.11.2016 nastala změna plátce daně za prodej nemovitosti. Od tohoto dne hradí daň z nabytí nemovitosti vždy kupující. Dále čtěte zde.

Statní fond rozvoje bydlení.
18.9.2016

Státní fond rozvoje byldení je určen pro mladé lidi do věku 36 let, kteří se starají o dítě mladší šesti let. SFRB Poskytuje úvěr do výše 600.000,- Kč na bydlení. Více čtěte zde.

Fakta a mýty o podlahovém vytápění.
30.6.2016

Když přemýšlíte o stavbě svého nového bydlení, určitě řešíte otázku vytápění a jeho nejefektivnější realizaci. Tento článek vám může pomoci v náhledu na podlahové vytápění. Dále čtěte zde.

Pomoc rodičů dětem při hypotéce
1.5.2016

Na pomoc rodičů se při splácení hypotékymůže spolehnout polovina Čechů., u mladých do 26 let dokonce až 7 z 10 lidí. Dále čtěte zde.

Daň z nabytí nemovitosti.
11.1.2016

Od 1.4.2016 přechází povinnosti platit daň (4%) z nabytí nemovitosti na kupujícího. Jak se to projeví v prodeji nemovitostí se necháme překvapit. Dále čtěte zde.

Rodinný dům typu OKÁL.
6.1.2016

Rodinný dům typu Okál se v 70. - 80. letech stal hitem výstavby mezi rodinnými domy a zapsal se do dějin české architektury. Více čtěte zde.

Kotle s nižší účinností končí.
28.9.2015

Eu zpřísnila pravidla pro prodej dalších spotřebičů, tentokrát pro ty určené pro vytápění a ohřev vody. Dále čtěte zde.

Výhoda družstevního bytu.
20.5.2015

Desetina českých domácností bydlí v družstevním bytě. V nabídce realitních serverů je družstevních bytů dokonce 20% a nové staví i developeři. Proč? Dále čtěte zde.

Prodej nemovitosti s hypotékou.
29.4.2015

Uvažujete o prodeji, ale ještě jste nesplatili hypotéku? Žádný problém, úvěr budete muset předčasně splatit. Proto si hlídejte konec fixace. Dále článek čtěte zde.

Prodáváte byt? A co právní vady?
15.4.2015

Víte, co prodáváte? Zajistit bezvadný právní stav nemovitosti je povinností prodávajícího. Zjistí-li právní vady až kupující, zbývá často příliš málo času k jejich vyřešení, pokud vůbec vyřešit jdou. Dále čtěte zde.

Prodáváte byt?Jak vybrat realitku?
4.3.2015

Dobré jméno ještě nedělá dobrou realitku. Ve světě franšízingu jsou totiž známé značky na prodej - a nevypovídají nic o kvalitě služeb. Jak odlišit dobrou realitní kancelář od té amatérské? Dále čtěte článek zde.

Kde se rychle prodávají nemovitosti
6.2.2015

Prodat byt trvá v Česku v průměru tři měsíce, dům či chalupu pět měsíců. Nejrychleji se nemovitosti prodávají v Praze a Ústeckém kraji, naopak nejdéle na kupce čekají na Karlovarsku, Zlínsku a Plzeňsku. Nejrychleji jdou na odbyt malé byty, vyplývá z aktuálních statistik serveru Sreality.cz. Dále čtěte zde.

Prodat právě teď svůj byt?
17.12.2014

Jak udat to správné tempo při prodeji nemovitosti? Ideálně precizním a realistickým odhadem tržní ceny. Vkročíte-li na trh ve správnou chvíli, podaří se prodat byt rychle a výhodně. Vyčkávat se naopak nemusí vždy vyplatit, přestože statistiky hlásají, že ceny porostou. Dále čtěte zde.

Prodávate byt nebo dům?
3.12.2014

Prodej bytu nebo domu má s koupí jedno společné - na začátku si sednout v klidu ke stolu, a zvážit, jaké jsou vaše priority. Jak rychle a za kolik chcete byt nebo dům prodat a jak budete postupovat. Dále článek pokračuje zde.

Proč jsou okna mokrá
21.11.2014

Každý z nás se už určitě setkal s oroseným oknem zevnitř místnosti. Pokud se to ale zrovna neděje v situaci, kdy se vyváří dětské pleny nebo prostěradla, či se suší v bytě cejchy, může se jednat o vadu oken, jednu z častých nemocí nemovitostí. Dále čtěte zde.

Státní půjčka na bydlení
4.11.2014

Jste mladí a scházejí vám peníze na rekonstrukci bydlení? Když necháme stranou bezúročné půjčky od rodiny a přátel je nejlepší variantou nízkoúročená státní půjčka Úvěr 150. Dále čtěte zde.

Nejčastější mýty o vytápění
21.10.2014

Přestože vytápění řeší každý majitel nemovitosti, je tento obor stále plný mýtů a polopravd, díky kterým není vytápění efektivní a mnohdy se zbytečně prodražuje. Zeptali jsme se na ně Ing. Jiřího Flassiga pracovníka infolinky bohumínské firmy Viadrus, který denně zodpoví desítky dotazů týkajících se vytápění a ohřevu vody. Dále článek pokračuje zde.

 
 
Anketa
Jaké máte zkušenosti s realitními kancelářemi?
Dobré
Špatné
Žádné
Celkem hlasovalo: 233
 
 

Prodej rodinného domu se zahradou v obci Lipová , okres Děčín

Prodej rodinného domu se zahradou v obci Lipová , okres Děčín

Prodej rodinného domu se zahradou v obci Lipová , okres Děčín

Popis nemovitosti

Prodej rodinného podsklepeného domu se zahradou v Lipové u Šluknova, okres Děčín Nabízíme vám prodej podsklepeného rodinného domu v obci Lipová u Šluknova. Tento moc hezký dům prošel za posledních 30 let vnitřními i vnějšími rekonstrukcemi včetně střechy, nových omítek, podlach, rozvodů topení, vody a elektřiny. V patře bylo provedeno snížení a zateplení stropů skelnou vatou. Dům je napojen na kanalizaci. Topení zajišťuje litinový kotel na tuhá paliva značky Viadrus ( uhlové brigety, dřevo ). Jako další altenativní zdroj je elektrokotel Porotherm. V obývacím pokoji jsou navíc krbová kamna. Komín je samozřejmě vyvložkován. Nyní pár slov k popisu interiéru. Po vchodu do domu se ocitneme v prostorné chodbě kde je dostatek světla i díky žluté barvě stěn. Po levé straně se nachází moc hezký obývací pokoj o rozloze 25 m2. Okna jsou dřevěná, situována na jihovýchod. Určitě za povšimnutí stojí nádherný dřevěný strop. V přízemí dále nalezneme kuchyň s jídelnou a i ta nabízí dostatek prostoru ( cca 22 m2 ). To, že v celém domě je místa mnoho, dokazuje i koupelna ( 13m2 ). Dvě umyvadla se zrcadly, vana a sprchový kout, to je sen dozajista každé ženy. Samostatnou toaletu nalezneme též v přízemí, vedle schodů do patra. Do patra se dostaneme po dřevěných schodech. Největší místností tohoto patra je ložnice, která je situována nad obývacím pokojem. Výhled z ložnice je opravdu okouzlující, obzvláště i v noci kdy je jasná obloha a jsou vidět hvězdy a měsíc. Díky hvězdářskému dalekohledu můžeme pozorovat noční oblohu a nechat se unést do dalekých galaxijí. V budoucnu je možno zde postavit balkon, který byl plánován. Další dva pokoje jsou např. pracovna ( 14m2 ) a druhý může být dětský pokoj, či pokoj pro hosty ( 26m2 ). V patře nalezneme další toaletu v domě. A co zahrada? Ta je opravdu hezká a velká. Určitě uvítáte garáž o rozloze 31m2. Dále na zahradě nalezneme skleník, ovocné stromy a hlavně posezení pro letní grilování. Vjezd do zahrady přímo sousedí s lipovou alejí která byla vystavěna už roku 1726. Vede až k zámku, který je nedaleko a momentálně prochází rekonstrukcí. Kraj je zde opravdu nádherný a ani není divu ,že Lipová byla vyhlášena nedávno obcí roku. Pořádá se zde mnoho kulturních akcí z kterých si můžete vybírat dle potřeby. Nalezneme zde občanskou vybavenost jako je škola školka, obchody, restaurace, zastávka autobusu a další. Do nedalekých měst Velký Šenov či Šluknov je to pár minut autem. Pokud se vám dům líbí zavolejte si o prohlídku, protože tato nemovitost za to rozhodně stojí. Nemovitost se prodává téměř vybavená. S případným financováním vám samozřejmě rádi pomůžeme. Za tým RealitasFIN, Tomáš Fodor- realitní makléř.


Cena: 3.690.000 Kč
(včetně poplatků a právního servisu)

Kontakt na makléře

Tomáš Fodor

776175377

tomas.fodor@email.cz


Fotografie