Vítejte na našich webových stránkách. Dozvíte se zde informace o naší realitní společnosti, kdo jsme a jaké služby poskytujeme.

Vyhledávání nemovitostí
Akce:
Typ:
Lokalita:
Řazení:
Cena do:
 

Resetovat filtr

 
 
Aktuality
Paušální daň 2022
15.12.2021

Přihlásit se k paušální dani lze vždy k 1. lednu daného roku – poprvé to bylo začátkem roku 2021. Pokud jste to v letošním roce nestihli, můžete tak učinit pro rok 2022. Pokračování článku zde.

Hypotéky nebudou pro každého
16.1.2017

Přísnější dohled nad úvěrováním čeká banky zřejmě už od července. Vláda schválila návrh o který si řekli přímo centrální bankéři. Dále čtětě zde.

Změna plátce daně za prodej nemov.
4.11.2016

Od 1.11.2016 nastala změna plátce daně za prodej nemovitosti. Od tohoto dne hradí daň z nabytí nemovitosti vždy kupující. Dále čtěte zde.

Statní fond rozvoje bydlení.
18.9.2016

Státní fond rozvoje byldení je určen pro mladé lidi do věku 36 let, kteří se starají o dítě mladší šesti let. SFRB Poskytuje úvěr do výše 600.000,- Kč na bydlení. Více čtěte zde.

Fakta a mýty o podlahovém vytápění.
30.6.2016

Když přemýšlíte o stavbě svého nového bydlení, určitě řešíte otázku vytápění a jeho nejefektivnější realizaci. Tento článek vám může pomoci v náhledu na podlahové vytápění. Dále čtěte zde.

Pomoc rodičů dětem při hypotéce
1.5.2016

Na pomoc rodičů se při splácení hypotékymůže spolehnout polovina Čechů., u mladých do 26 let dokonce až 7 z 10 lidí. Dále čtěte zde.

Daň z nabytí nemovitosti.
11.1.2016

Od 1.4.2016 přechází povinnosti platit daň (4%) z nabytí nemovitosti na kupujícího. Jak se to projeví v prodeji nemovitostí se necháme překvapit. Dále čtěte zde.

Rodinný dům typu OKÁL.
6.1.2016

Rodinný dům typu Okál se v 70. - 80. letech stal hitem výstavby mezi rodinnými domy a zapsal se do dějin české architektury. Více čtěte zde.

Kotle s nižší účinností končí.
28.9.2015

Eu zpřísnila pravidla pro prodej dalších spotřebičů, tentokrát pro ty určené pro vytápění a ohřev vody. Dále čtěte zde.

Výhoda družstevního bytu.
20.5.2015

Desetina českých domácností bydlí v družstevním bytě. V nabídce realitních serverů je družstevních bytů dokonce 20% a nové staví i developeři. Proč? Dále čtěte zde.

Prodej nemovitosti s hypotékou.
29.4.2015

Uvažujete o prodeji, ale ještě jste nesplatili hypotéku? Žádný problém, úvěr budete muset předčasně splatit. Proto si hlídejte konec fixace. Dále článek čtěte zde.

Prodáváte byt? A co právní vady?
15.4.2015

Víte, co prodáváte? Zajistit bezvadný právní stav nemovitosti je povinností prodávajícího. Zjistí-li právní vady až kupující, zbývá často příliš málo času k jejich vyřešení, pokud vůbec vyřešit jdou. Dále čtěte zde.

Prodáváte byt?Jak vybrat realitku?
4.3.2015

Dobré jméno ještě nedělá dobrou realitku. Ve světě franšízingu jsou totiž známé značky na prodej - a nevypovídají nic o kvalitě služeb. Jak odlišit dobrou realitní kancelář od té amatérské? Dále čtěte článek zde.

Kde se rychle prodávají nemovitosti
6.2.2015

Prodat byt trvá v Česku v průměru tři měsíce, dům či chalupu pět měsíců. Nejrychleji se nemovitosti prodávají v Praze a Ústeckém kraji, naopak nejdéle na kupce čekají na Karlovarsku, Zlínsku a Plzeňsku. Nejrychleji jdou na odbyt malé byty, vyplývá z aktuálních statistik serveru Sreality.cz. Dále čtěte zde.

Prodat právě teď svůj byt?
17.12.2014

Jak udat to správné tempo při prodeji nemovitosti? Ideálně precizním a realistickým odhadem tržní ceny. Vkročíte-li na trh ve správnou chvíli, podaří se prodat byt rychle a výhodně. Vyčkávat se naopak nemusí vždy vyplatit, přestože statistiky hlásají, že ceny porostou. Dále čtěte zde.

Prodávate byt nebo dům?
3.12.2014

Prodej bytu nebo domu má s koupí jedno společné - na začátku si sednout v klidu ke stolu, a zvážit, jaké jsou vaše priority. Jak rychle a za kolik chcete byt nebo dům prodat a jak budete postupovat. Dále článek pokračuje zde.

Proč jsou okna mokrá
21.11.2014

Každý z nás se už určitě setkal s oroseným oknem zevnitř místnosti. Pokud se to ale zrovna neděje v situaci, kdy se vyváří dětské pleny nebo prostěradla, či se suší v bytě cejchy, může se jednat o vadu oken, jednu z častých nemocí nemovitostí. Dále čtěte zde.

Státní půjčka na bydlení
4.11.2014

Jste mladí a scházejí vám peníze na rekonstrukci bydlení? Když necháme stranou bezúročné půjčky od rodiny a přátel je nejlepší variantou nízkoúročená státní půjčka Úvěr 150. Dále čtěte zde.

Nejčastější mýty o vytápění
21.10.2014

Přestože vytápění řeší každý majitel nemovitosti, je tento obor stále plný mýtů a polopravd, díky kterým není vytápění efektivní a mnohdy se zbytečně prodražuje. Zeptali jsme se na ně Ing. Jiřího Flassiga pracovníka infolinky bohumínské firmy Viadrus, který denně zodpoví desítky dotazů týkajících se vytápění a ohřevu vody. Dále článek pokračuje zde.

 
 
Anketa
Jaké máte zkušenosti s realitními kancelářemi?
Dobré
Špatné
Žádné
Celkem hlasovalo: 233
 
 

Prodej rodinného domu v obci Žďár u Doks

Prodej rodinného domu v obci Žďár u Doks

Prodej rodinného domu v obci Žďár u Doks

Popis nemovitosti

Prodej rodinného domu se zahradou v obci Žďár u Doks Je mi ctí, že vám mohu nabídnout tento nádherný dům v obci Žďár (založena roku 1376) v malebné krajině, kde máte pocit, že jste se ocitli v jiném světě. Obec Žďár se nachází v Chráněné krajinné oblasti Kokořínska cca 5km od hradu Houska. Další hrad Bezděz je co by kamenem dohodil, to samé platí o Máchově jezeře. Mladá Boleslav je cca 20min. jízdy autem. Tento krásný kousek země, kde jsem měl možnost na chvíli být, se vám proto snažím co nejlépe přiblížit. Jen těžce hledám slova, která by vystihla energii tohoto místa. Ten pocit lze jen zažít a nyní máte možnost vlastnit kousek tohoto ráje. Poloroubený dům, jehož počátek sahá do roku 1860, prošel rozsáhlou rekonstrukcí včetně zateplení a nové střechy. Nové rozvody elektřiny a topení jsou v mědi. Teplo zajišťuje kotel na peletky a jako další zdroj slouží elektrokotel. Obec má vlastní studnu, dům je však napojen i na vodovodní řád. Odpad je vyřešen septikem o velikosti 15m3. Okna jsou dřevěná. Nyní vám blíže přiblížím interiér, který nabízí komfortní a příjemné bydlení. V přízemí domu nalezneme veliký obývací pokoj o rozloze cca 27m2. Dřevěné trámy na stropě hezky dokreslují atmosféru pokoje, kde můžete relaxovat třeba se sklenkou vína. Moderní kuchyň, která je přes chodbu, splňuje to, co od ní většina lidí očekává. Dostatek světla, prostoru k vaření, pečení či přípravě dobré kávy. Za kuchyní se nachází ještě veliký špajz a technická místnost. V zadní části domu nalezneme koupelnu, kde se stísněně rozhodně cítit nebudete. Vana, sprchový kout, toaleta a dvě umyvadla s velkým zrcadlem potěší. Dále je zde i místo určené na kola, nářadí a vše, co ke správnému domu patří. Do patra domu se dostaneme po dřevěných schodech. Ložnice (cca 20m2) je nyní oblečena do bílé barvy a má mnoho oken. Díky tomu je zde dostatek světla a čerstvého vzduchu a proto si myslím, že se zde spí jako v bavlnce:-). Rozlehlý dětský pokoj (cca 27m2)- ten snad není třeba popisovat. Přiložené fotografie mluví za vše. V další části domu se nalézá momentálně pracovna. Pokoj, ze kterého se dostaneme do obytného podkroví, může sloužit například jako pokoj pro hosty. Podkroví, jež je velmi hezky zařízeno, má úctyhodných cca 48m2. Má svoji toaletu s umyvadlem a nabízí dostatek soukromí a pohodlí. A zahrada? Té nechybí kvalitní posezení ve stínu, kde můžete v létě grilovat, relaxovat a vaše oči budou dozajista šťastné za dostatek zeleně okolo. Fantazii se meze nekladou a proto si každý může zahradu utvořit podle vlastních představ. Přikládám i několik fotografií okolí domu, protože jen tak máte možnost trochu navnímat tu krásu, kterou jsem zmiňoval již na začátku. Pokud vás tento krásný dům zaujal, budeme se těšit na prohlídku. V případě potřeby rádi poradíme, jak dům zafinancovat.Za tým RealitasFIN- Tomáš Fodor, realitní makléř.


Cena: 7.990.000 Kč
(včetně poplatků a právního servisu)

Kontakt na makléře

Tomáš Fodor

776175377

tomas.fodor@email.cz


Fotografie